barut fethiye

MASAJLAR

Beden ve ruh bir bütündür ve ancak ikisine de aynı özeni gösterdiğiniz zaman huzur bulursunuz. Masajla dokunmanın rahatlatıcı gücünü keşfedin ve bedeninizi şımartırken ruhunuzun da rahata kavuştuğuna şahit olun. Her bir dokunuşla vücudunuzdaki ağırlıkların kaybolup gitmesine izin verin. Masaj terapilerimiz işinde profesyonel olan masaj uzmanları tarafından en yeni ve en iyi bilinen ünlü masaj teknikleri uygulanarak yapılmaktadır.

barut fethiye

barut fethiye

barut fethiye

ÖNE ÇIKAN MASAJLAR

Sıcak Yağ Masajı
Sıcak yağ masajı, bitkisel içerikli jellerle ovma hareketleriyle yapılmaktadır ve artrit, romatizma ve her türlü eklem iltihabı rahatsızlıklarının tedavisinde oldukça etkili olmaktadır. Siz rahatlamanın keyfini yaşarken sıcak yap masajı lenf kanallarınızda drenaj sağlar, cildinizi güzelleştirir ve sinir sisteminizi rahatlatır.


Derin Doku Masajı
Derin doku masajı, travmalı veya kronik ağrı yaratan sorunlu bölgelerde, zamanla oluşan gerginlik hissi ve düğümlenmeler için oldukça etkilidir. Bu masaj vücudunuzda inanılmaz bir rahatlama yaşatacak, kan dolaşımınızı stimüle ederek toksinlerin en derinde bulunan kaslardan bile atılmasını ve bu kaslara besin maddelerinin gönderilmesini sağlayacak. Kalktığınızda aynı yeni doğmuş gibi hissedeceksiniz.

Viola Signature Organik Türk Hamamı

Viola Signature Organik Türk hamamında önce Organik üzüm çekirdeği ile ölü derilerden arınıp ardından köpük masajı ile rahatlamanız sağlanır. Organik Aloe Vera, Monoi de Tahiti ve Hindistan cevizi ile zenginleştirilmiş içeriği ile şampuan ve saç bakım maskesi ile başınıza nazikçe masaj yapılır. Organik Geranium Rose, badem yağı ve ylang ylang aktif maddelerinden oluşan jel maskesi tüm vücudunuza uygulanarak bakım sonlandırılır.

Selülit Masajı ve Sıkılaştırma

Vücudunuza iyi bakın ve tatilinizde sağlıklı bir güzelliğe kavuşun. Selülit masajı ve sıkılaştırma terapilerinde, masaj ve vakumlama yolu ile kan dolaşımınızın hızlanması sağlanır. Su birikmeleri aza indirilirken bağ dokunun sıkılaşmasıyla selülitlerin giderilmesine yardımcı olunur. Bu şekilde tatiliniz size her açıdan iyi gelmiş olacak.

Lenf Drenaj
Bu masaj yumuşak baskı uygulama yöntemi ile yapılan bir masajdır. Vücudunuzun ihtiyacı olan enerjiyi geri kazanır daha dinç hissedersiniz. Aynı zamanda, kan dolaşımınızı düzenler ve vücuttaki ödemin atılmasına yardımcı olur.


Spor Masajı
Spordan önce veya sonra rahatlamak amacıyla uygulanabilecek bir masajdır. Kaslarınızda derin manipülasyon ile seri bir şekilde uygulanır. Daha rahat hareket etmenizi ve yenilenmiş hissetmenizi sağlar.

Aromaterapi Masajı

Vücudunuzun rahatlamaya ihtiyacı olduğunda masajlar çok işe yarayacaktır. Tamamen doğal ve bitkisel masaj jelleri ile yapılan aromaterapi masaj ile kendinizi fazlasıyla dinlenmiş hissedeceksiniz.

Türk Hamamı Sauna
Geleneksel Türk banyosu olan hamam, derinlemesine temizlenmek ve kese ile vücuttaki ölü derilerden arınmak için mükemmel bir fırsattır. Sauna ise sıcaklık ile terlemenizi sağlayarak vücuttaki toksinlerden arınmak ve bedeninize tazelik kazandırmak için harikadır. Hamam özellikle yabancı uyruklu misafirlerimiz tarafından büyük ilgi görmektedir. Bu hizmetlerle hem temizliğin rahatlatıcı hissini sonuna kadar yaşayacak, hem de daha sağlıklı ve canlı görünen bir cilde sahip olacaksınız.

Klasik Masajlar (Lokal)
Belli nedenlerle, belli bölgelerde oluşmuş olan, özellikle sırt ve omuz bölgelerinde görülen lokal ağrılar, gerginlikler, tutulmalar ve kas ağrıları yaşam kalitenizi düşürmektedir. Bu sorunların giderilebilmesi için size çeşitli masaj fırsatları sağlayan TUI SENSATORI Resort Barut Fethiye ile vücudunuzun yeniden sağlığına kavuştuğunu hissedeceksiniz.

 

barut fethiye

ÖZEL TERAPİLER

Doğal ve otantik bir spa deneyimi sunmak adına uzak doğunun eski ve yeni spa&wellness felsefelerinin en seçkin örneklerini, yöresel geleneklere sadık kalarak yaşamanızı sağlayacak özel terapiler.

barut fethiye

barut fethiye

barut fethiye

ÖNE ÇIKAN TERAPİLER

Taş Masajı

Vücudundaki enerjiyi yenilemek isteyen misafirlerimize taş masajı çok iyi gelecektir. Eski Hint şifa yöntemlerine dayanan bu masaj sıcak bazalt ve soğuk mermer taşları ile yapılmaktadır. Vücudun enerji noktalarına yerleştirilen taşlar, basınç ve sıcaklığının etkisi ile kan dolaşımını hızlandırırken kaslarınızı rahatlatmada etkili olur.


Thai Masajı
Çok sevilen bir rahatlama yöntemi olan Thai masajı vücudunuzdaki enerji noktalarına yapılan dirençli baskılar ve yok esnetme hareketleri sayesinde tüm vücudunuzda enerji akışını sağlayarak, kan dolaşımını hızlandırır. Bu sayede kaslarınız ve eklemlerimiz rahatlar ve daha dinamik ve huzurlu hissedersiniz. Ayrıca yağ kullanılmadan yapıldığı için vücudumuzda ekstra bir ağırlık da oluşturmaz.

Mandara Masajı (4 El Samaji)
Kendinizi oldukça özel hissedeceğiniz bu masajda, sizinle iki terapist birden ilgilenmektedir. Uyumlu ve ritmik hareketlerle vücudunuza tazelik kazandırmaktadırlar. Beş geleneksel tarzda uygulanan masaj, sizin seçtiğiniz stilde uygulanacaktır. Bunların hepsi de çok sevilen masajlar olan: Shiatsu, Thai, Lomi Lomi, İsveç ve Bali’dir.

Refleksoloji
Eski Mısırlıların ve Çinlilerin çok severek uyguladığı ve miras bıraktığı; ayağınızın refleks noktaları ne yapılan basınçlarla, enerji akışınızı dengeleyen ve iyileştirme özelliği gösteren rahatlatıcı bir masaj…


Geleneksel Bali Masajları
Vücuttaki çeşitli enerji noktalarına etkili ve rahatlatıcı dokunuşlar yaparak; baskılar, yumuşak vuruşlar ve gerdirme hareketleri ile yüzdeki kas dokusunu aşarak çok daha derinlere etki eden etkili ve keyifli bir masaj deneyimi yaşayın. Kendinize bir iyilik yapmış olacaksınız. Bu masaj, vücudunuzdaki tüm enerji merkezlerini dengeleyecek ve tüm vücudunuzun birbiriyle iyi iletişim halinde çalışmasını sağlayacak. Kaslarınız inanılmaz bir hafifleme yaşayacak. Şaşırtıcı bir zihinsel bir fiziksel rahatlama hissedeceksiniz ve hiç olmadığınız kadar enerjik olduğunuzu fark edeceksiniz.

Shiatsu
Çok fazla tercih edilen bu masaj, vücuttaki enerji noktalarına sert bir şekilde parmak basma tekniği uygulanarak yapılan dengeleyici bir masajdır.

 

barut fethiye

CİLT BAKIMI

Elemis Fruit Active Glow Facial
Mat ve donuk ciltler için..

Elemis Exotic Moisture Dew Facial
Kuru ciltler için…

Elemis Herbal Lavender Repair Facial
Karma ve yağlı ciltler için…

Elemis Visible Brilliance Facial
Devrim niteliğindeki bu Anti-Aging yüz ve göz bakımı, cildi anında sıkılaştırır, gençleştirir, toparlar ve göz çevresindeki koyu renk halkaları ve yorgun görüntüyü azaltır. Özel masaj teknikleri ile “Liquid Radiance”, “Cellular Recovery” ve “Amino Active Mask” uygulanır.

Elemis Pro-Collogen Quartz Facial
Yüz ve göz bölgesindeki ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltarak erken yaşlanmanın belirtilerini yavaşlatmaya yardımcı olan bu bakımda toparlayıcı masaj teknikleri ile kombine edilen “Pro-Collagen Booster Serum” ile doyurulmuş Anti-Aging “Japanese Silk Mask”, cilde daha genç bir görünüm kazandırır.

 

barut fethiye

VÜCUT BAKIMI

Ölü deriden arındırmadan, nemlendirmeye; dengelemeden, detoksa, incelmeye, sıkılaşmaya ve anti selülit uygulamalarına kadar, cildinizin ve vücudunuzun yeniden yapılandırılarak canlandırılır. Vücut bakımlarımızla; aynaya her baktığınızda en iyi halinizi görebilir, yenilenmiş hissedebilir ve bu değişimin kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz. Teninizin hiç olmadığı kadar yumuşak ve taze olduğunu hissetmek her anınızın tadını daha çok çıkartmanızı sağlayacaktır.

Elemis Cellutox Aroma Spa Ocean Wrap
Deniz bitkilerinin ve deniz yosununun zenginliklerini aromaterapi aktif maddeleriyle birleştireren bakım vücudu içten dışa toksinlerden arındırır ve derinlemesine temizler. Aromatik yağlar ve ılık deniz yosunu karışımından oluşan vücut maskesi uygulandıktan sonra rahat bir folyo ile sarılır.

Elemis Exotic Coconut Rub and Milk Ritual Wrap
Vücudu ölü hücrelerden arındırarak zindelik ve canlılık veren egzotik bir bakımdır. Hafif bir fırçalama sonrasında vücuda bolca ılık yağ damlatılır ve “Elemis Coconut Rub and Milk Ritual Wrap” uygulanır. Cilt derinlemesine temizlenerek parlaklık ve yumuşaklık kazandıktan sonra “Milk Bath Body Lotion” uygulaması ile son bulur.

Coffee Peel
Kendinizi şımartın… Exfoliation ve Body Wrap deneyimini birleştiren bu yenileyici bakım, toksinleri ciltten uzaklaştırırken, özel kahve karışımı sayesinde cildi inceltir ve sıkılaştırır. Bitkisel yağlardan elde edilen masaj yağı ile yapılan masaj, hem vücudunuza hem ruhunuza enerji verir, tazeler ve dinlendirir.

 
PAKET PROGRAMLAR
ORGANIC BODY
 • Signature Turkish Hamam Ritüeli
 • Monoi de Tahiti Masaj
 • Organic Aloe Vera Yüz Maskesi
 • Baobab ve Deniztuzu Jakuzi
ROYAL SPA PACKAGE
 • Türk Kahvesi ile peeling ve köpük masajı
 • Dört farklı tekniğin kullanıldığı Mix Masajı
 • Çikolata Maskesi
ASIAN ESCAPE
 • Bali Usulü Zencefil Peeling
 • Bali Aroma Masajı
 • Thai Foot Refleksoloji
ÇOCUK PROGRAMI
 • Zeytinyağlı sabun ile köpük Masajı
 • Organik Hindistan cevizi ile Masaj
 • Eritilmiş çikolata ile yüz maskesi